کاربر گرامی با توجه به این‌که تیم زین‌پس همواره به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد است که از اطلاعات شخصی شما محافظت می‌کند، قوانین و مقرارتی وضع کرده‌ایم تا یک عضویت امن و راحت را در وبسایت آموزشی خود به شما ارایه دهیم.

بر این اساس، تمامی محتوای ارائه شده در سایت زین‌پس، مطابق چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و تجارت الکترونیک است و با نام تجاری zinpas  ثبت شده است.

لازم به ذکر است که تکمیل مراحل ثبت‌نام در این وبسایت به منزله پذیرش و موافقت شما به عنوان کاربر با قوانین و مقررات ما است و بعد از پذیرش تمامی مفاد آن برای شما الزامی است و این بدان معناست که در صورت نقض هر یک از مفاد این توافقنامه توسط شما، زین‌پس مجاز است دسترسی کاربر را مسدود کند و حق دارد بنا به ضرورت و یا صلاح‌دید، تغییراتی در مفاد توافقنامه خود با کاربران ایجاد کند و این تغییرات می‌تواند در هر زمان و بدون اطلاع رسانی به کاربران صورت گیرد. بنابراین باید هر چند وقت یکبار شرایط و قوانین سایت را مطالعه کنید و از تغییرات احتمالی آگاه شوید. 

لازم به ذکر است اگر در قوانین مندرج، تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به‌روز رسانی می‌شود.

 1. خرید اشتراک یا خرید دوره‌ی آموزشی هیچگونه حقی اعم از مالکیت محتوای موجود درسایت که شامل فیلم‌های آموزشی وانواع برنامه‌های آموزشی است، برای کاربر ایجاد نمی‌کند.
 2. کاربر حق انتشار و ارایه محتوای زین‌پس را به دیگران ندارد و در صورت انجام این کار پیگرد قانونی دارد.
 3.   محتوای آموزشی دانلودی در وبسایت رین‌پی با رعایت تمام نکات فنی، تهیه شده و دراختیار کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین زین‌پس مسئولیت هر گونه مشکلات و اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری سیستم شما را به عهده نمی‌گیرد.
 4. مدیریت محتوای زین‌پس منحصرا بر عهده ی تیم زین‌پس است ودر صورت صلاح‌دید، هر زمانی می‌تواند آن را تغییر دهد یا دسترسی به بخشی از محتوا را محدود و مسدود کند و لازم به ذکر است در مدیریت محتوا، اطلاع رسانی قبلی به کاربران ضرورتی ندارد.
 5. زین‌پس متعهد می‌شود که اطلاعات شخصی و هویتی کاربران را نزد خود نگه دارد و از افشای آن به شخص یا گروه دیگر اجتناب می‌کند و تنها در مواردی که مطابق قوانین جمهوری اسلامی و بنا به درخواست رسمی ارگان‌ها و سازمان‌های دولتی ذیصلاح نیاز به ارایه اطلاعات شخصی کاربران باشد، زین‌پس موظف به همکاری مطابق قانون خواهد بود و هیچ مسئولیتی متوجه تیم زین‌پس نخواهد بود.
 6. زمان ثبت‌نام و عضویت در سایت، متقاضی موظف به ارایه مشخصات فردی خود شامل: نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه است. پس از انجام مراحل ثبت نام و تایید نهایی عضویت، پروفایلی برای کاربر تشکیل خواهد شد که کلیه فعالیت‌های شما به عنوان کاربر در سایت در آن ثبت می‌شود. شما می‌توانید در هر زمان به پروفایل شخصی خود مراجعه کند و اطلاعات خود (به جز شماره تلفن همراه ثبت شده در حساب کاربری) را ویرایش نماید.
 7. از آنجایی که بدیهی است محیط وب از امنیت کامل برخوردار نیست؛ اگر حین انتقال اطلاعات هر گونه دسترسی توسط افراد دیگر به اطلاعات کاربر ممکن گردد، هیچ مسئولیتی متوجه زین‌پس نخواهد بود.
 8. کاربر مجاز نیست اطلاعات کاربری خود را به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار دهد. درصورتی که اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد، مسئولیت هر گونه مشکلی که به واسطه این امر رخ دهد به عهده کاربر است.
 9. هر کاربر فقط مجاز به ایجاد یک شناسه کاربری در سایت زین‌پس است.
 10. در صورت بروز شرایط ضروری و خارج از کنترل همچون زلزله، سیل و غیره که قطع سرویس و ارایه خدمات را به همراه داشته باشد، قرارداد فی مابین زین‌پس و کاربران تا رفع مشکل و وضعیت اضطراری به صورت معلق باقی می‌ماند و پس از بازگشت به شرایط عادی از سر گرفته می‌شود.
 11. اشتراک‌های ویژه و دوره‌های اشتراکی که ملزم به پرداخت حق اشتراک هستند،  365 روزه محاسبه می‌شود و تیم زین‌پس موظف است از زمان خرید اشتراک تا 365 روز بعد محتواهای خود را مطابق با اعتبار باقی مانده‌ی حساب کابر دراختیار او قرار دهد.
 12. در مورد هر نوع خرید اشتباه در سایت زین‌پس تمامی ضرر زیان‌ها به عهده کاربر می‌باشد و هزینه اشتراک خریداری شده از سوی کاربر به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد و هیچ مسئولیتی در قبال بازگرداندن وجه دریافت شده، متوجه زین‌پس نخواهد بود.
 13. خرید هر دوره توسط کاربر اعم از دوره‌ی دانلودی، حضوری یا آنلاین (چه از طریق سایت و چه از طریق سفارش تلفنی یا حضوری)،نشان‌دهنده‌ی قبول شرایط و قوانین مقررات سایت است و مطابق قوانین آموزشی هیچ گونه حق انصرافی برای کاربر وجود ندارد و در صورت انصراف از ادامه، هیچ وجهی برای او مسترد نخواهد شد.
 14. 14.فعالیت زین‌پس و خدمات ارایه شده در سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوط می‌باشد و هر گونه بهره‌برداری و سوءاستفاده از محتوای سایت پیگرد قانونی دارد.